RU phone-xs
(067) 612-00-33
Запоріжжя
Чернівці

08:00 - 21:00

Наш медичний центр вирішує естетичні проблеми, а саме: видалення рубців, шрамів, післяопікова реабілітація уражених ділянок шкіри обличчя та тіла, лікування захворювання акне та куперозу, видалення зайвого волосся, старих або не актуальних татуювань та перманентного макіяжу, судин на обличчі та тілі, стимулюємо рост волосся, в необхідних місцях, також проводимо ін'єкційні косметологічні процедури: мезотерапія, склеротерапія, ботулінотерапія та лікування гіпергідрозу.

Delete — центр лазерної косметології і косметології в Запоріжжі, де працюють тільки професіонали!

 

Починали працювати з великим бажанням, знаннями та баченням того, як найрезультативніше допомогти вирішити естетичні питання наших клієнтів. Але, на той час, в нас було обмаль коштів, тому почали працювати з оренди кабінету та обладнання. Вирішили починати з процедури лазерної епіляції, бо на той час це було найпростіше та в той же час складне завдання. Велика конкуренція, багато майстрів без медичної освіти, відсутність ліцензій, китайське обладнання, виробники якого, при створенні десь загубили основну мету. Як наслідок багато незадоволених цією процедурою людей. Але це все давало надію.

За декілька років наш косметологічний центр став взірцем з надання якісних та результативних процедур. Ми придбали приміщення та початкове обладнання, зробили ремонт,  закріпили за собою знак якості працюючи без реклами а тільки на рекомендаціях. Змогли розширити перелік послуг, роблячи це зважено та послідовно, косметологічний центр ліцензован, а працевлаштовані медичні працівники всі з вищою освітою. На нас в інстаграмі підписано багато медичних центрів та майстрів, і не тільки з України, ба більше, ми часто бачимо фото наших робот, рекомендації та опис на сторінках видатних українських косметологів.

А далі, в наш дом прийшла війна. Вона розкидала по світу наших клієнтів, залишила на окупованих територіях наших майстрів та співробітників. На той час це був жахливий період невизначеності. Але найголовнішим була та є – наша віра в світле майбутнє України.

Центр відновив свою роботу вже наприкінці березня 2022 року, коли декілька співпрацівників змогли евакуюватися з ТОТ. Цікаво, але незважаючи на війну, були бажаючи записатись на процедури клієнти. Бо врода – це наша сила!

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE