RU phone-xs
(067) 612-00-33
Запоріжжя
Чернівці

08:00 - 21:00

Вартість видалення татуажу брів в Запоріжжі

Час Ціна
КонсультаціяЗапис 15 хв. безкоштовно
БроваЗапис 30 хв. 900 грн

 

 

Про послугу

Чи можна видалити невдало нанесений перманентний макіяж, виправити форму брів, якщо до цього над ними попрацював тату-майстер? Так, якщо за допомогою ви звернетеся в центр лазерної епіляції Delete.

Переваги виведення татуажу брів лазером

Світловий промінь діодного лазера – найбільш ефективний, безпечний метод відомості татуювань і перманентного макіяжу. Вибрати його варто з таких причин:

 • Швидке досягнення результату, особливо при неглибокому нанесенні фарби.
 • Комфорт процедури, особливо з огляду на чутливість цієї ділянки шкіри.
 • Можливість зберегти структуру шкіри і волосся, які піддаються впливу променів.
 • 100% руйнування пігменту, усунення кольору.

Суть процедури полягає в наступному: промінь світла проникає вглиб шкіри і точково впливає на виявлений пігмент. Зруйновані лазерним променем частинки фарби з часом виводяться з організму фагоцитами, клітинами імунної системи.

При лазерному видаленні татуажу брів ефект досягається максимально швидко, оскільки перманентний барвник вводиться косметологами на глибину всього 0,51 мм.

Протипоказання

 • Вагітність, період лактації.
 • ВІЛ-позитивний статус.
 • Гепатит В і С.
 • Онкологічні новоутворення.
 • Дерматологічні захворювання, що зачіпають передбачувану зону впливу.
 • Схильність до утворення келоїдних рубців.
 • Порушення процесу згортання крові.

При серцево-судинних патологіях і цукровому діабеті проконсультуйтеся про можливість проведення лазерного видалення татуажу брів з лікуючим лікарем. Виключити всі можливі протипоказання може тільки фахівець, тому перед першою процедурою видалення перманентного макіяжу брів лазером ми завжди запрошуємо клієнтів на безкоштовну консультацію.

Підготовка до процедури

Перший етап підготовки – консультація нашого фахівця і огляд зони впливу. Якщо протипоказання відсутні, лікар призначає перший сеанс. За 3-7 днів до процедури ми рекомендуємо:

 • уникати прийому препаратів, що розріджують кров (аспірин);
 • не брати ліки на основі тетрацикліну, сульфаніламідів, фторхінолонів, нейролептиків;
 • уникати прямих сонячних променів, користуватися сонцезахисним кремом;
 • відкласти відвідування лазні, сауни, солярію.

Період відновлення після процедури

Після лазерного видалення перманентного макіяжу брів у деяких клієнтів виникає почервоніння і припухлість. Вони самостійно проходять за 1-2 дня. Щоб прискорити процес відновлення, після процедури лікар обов’язково завдає на шкіру мазь з пантенолом і надає рекомендації щодо подальшого догляду.

Ще близько 28 днів буде потрібно організму для виведення частинок пігменту, зруйнованих лазером. І тільки після цього виправдано проведення чергового сеансу.e

Період відновлення після процедури

Після лазерного видалення перманентного макіяжу брів у деяких клієнтів виникає почервоніння і припухлість. Вони самостійно проходять за 1-2 дня. Щоб прискорити процес відновлення, після процедури лікар обов’язково завдає на шкіру мазь з пантенолом і надає рекомендації щодо подальшого догляду.

Ще близько 28 днів буде потрібно організму для виведення частинок пігменту, зруйнованих лазером. І тільки після цього виправдано проведення чергового сеансу.

Скільки буде потрібно процедур

Потрібну кількість сеансів видалення лазером татуажу брів визначається індивідуально. Наш косметолог врахує:

 • колір, який використовувався майстром татуажу;
 • глибина введення пігменту;
 • склад перманенту.

Орієнтовна кількість сеансів, необхідна саме вам для видалення ПМ, лікар озвучить на попередній консультації. В середньому потрібно 2-4 сеансу.

Чи всі кольори пігментів можна видалити

Обладнання Lumenis дозволяє зводити чорний колір і його відтінки. Труднощі при видаленні перманентного макіяжу брів лазером виникають, якщо малюнок наносився світлими відтінками: білим, тілесним, жовтим. Але навіть в таких випадках відбувається часткове освітлення ПМ.

Чи зміниться колір волосся брів

Оскільки в стержні волосся також знаходиться пігмент, чутливий до ультрафіолету, зміна відтінку брів можлива. Зазвичай волоски ледь помітно світлішають.

Зверніть увагу: фарбування брів краще проводити не раніше, ніж через 3 дні після лазерного лікування. В іншому випадку контакт шкіри з барвником може спровокувати болі, набряки, алергічні реакції.

Також, незважаючи на існування міфів, лазер Lumenis M22 не провокує випадання волосків. В ході маніпуляції майстер використовує спеціальну маніпулу Q-switch Nd: YAG, яка виключає вплив на цибулини волосся.

Лазерна епіляція, фото 3
 

Як часто можна проводити процедуру лазерного видалення мікроблейдінга

Щоб вивести невдалий перманентний макіяж вам доведеться приходити в наш центр раз в 1-1,5 місяця. Незважаючи на бажання, якомога швидше позбутися від довготривалого макіяжу, ми категорично проти більш частих візитів. Нашій шкірі потрібен період для природного відновлення. До того ж оцінити результат сеансу неможливо до повного виведення з організму зруйнованих частинок перманенту.

Більш часте відвідування косметолога загрожує неприємними наслідками:

 • утворенням гематом, синців;
 • набряками, що зачіпають все обличчя;
 • зміною структури шкіри в місці впливу лазера.

Вартість процедури видалення перманентного макіяжу брів лазером

Лазерне видалення татуажу брів в центрі лазерної косметології Delete проводиться за ціною 700 грн за один сеанс. Ми цінуємо своїх клієнтів, тому фіксуємо вартість процедури на весь курс терапії.

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE