RU phone-xs
(067) 612-00-33
Запоріжжя
Чернівці

08:00 - 21:00

Lumenis Light Sheer DESIRE

LightSheer DESIRE
3 РОБОЧИХ РУКОЯТКИ
LightSheer DESIRE, маніпули
ВИДАЛЕННЯ ВРОСЛОГО ВОЛОССЯ
LightSheer DESIRE, рукоятки
МАНІПУЛИ
LightSheer DESIRE, видалення волосся

Діодний лазер для епіляції LightSheer DESIRE з довжиною променя 805 нм – інноваційний апарат, створений лідером естетичної медицини, компанією Lumenis. Його виходу на ринок передували роки клінічних досліджень. А сама запатентована технологія визнана не тільки ефективною, але і абсолютно безпечною.

Апарат укомплектований трьома маніпулами з різною площею плями: ET, XS та HS. Це дозволяє косметологам однаково успішно обробляти як делікатні, так і великі зони. Також лазер забезпечений системою контактного охолодження і вакуумним підсилювачем.

Модель DESIRE ― остання в легендарній лінійці лазерів LightSheer. Бренд давно став зразком якості діодних апаратів. А апарати DESIRE ― абсолютний тренд сучасних студій естетики: компактний, надійний, продуманий і зручний. Додатковий плюс ― ультрасучасний дизайн.

 

Показання до застосування

LightSheer DESIRE, фото 2

Лазер дозволяє видаляти небажані волоски у клієнтів з будь-яким кольором шкіри, I-VI фототипу. Тому вдатися до епіляції на LightSheer DESIRE можуть всі бажаючі.

Медичні показання до лазерної епіляції — гіпертрихоз (підвищений ріст волосся в звичних зонах) і гірсутизм (ріст волосся у жінок за чоловічим типом). Також апарат Lumenis допоможе підготуватися до пластичної операції, позбутися врослого волосся і подразнень після альтернативних методів депіляції.

Сертифікат

LightSheer DESIRE, сертифікат

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE