RU phone-xs
(067) 612-00-33
Запоріжжя
Чернівці

08:00 - 21:00

Lumenis M22

LightSheer DESIRE
ВЕРШИНА МОЖЛИВОСТЕЙ
LightSheer DESIRE, маніпули
ВИСОКА ПОТУЖНІСТЬ
LightSheer DESIRE, рукоятки
ЧОТИРИ МАНІПУЛИ
LightSheer DESIRE, видалення волосся

M22 — багатомодульная платформа IPL

M22 від Lumenis — це установка з чотирьох апаратів, які широко використовуються в лазерній косметології. Це універсальний інструмент, здатний вирішити більше двадцяти косметологічних проблем. Тому IPL (лазерна) платформа затребувана в усьому світі серед дерматологів і лікарів естетичної медицини.

M22 цінується за багатофункціональність, відмінні результати, надійність і простоту в управлінні. Кожен модуль M22 створений на основі багаторічних досліджень фахівців Lumenis і є зразком апаратів неінвазивної лазерної косметології.

Одна лише платформа M22 дозволяє салонам запропонувати клієнтам весь спектр IPL-процедур, а також фракційний фототермоліз, видалення татуювань і судинної сіточки, освітлення пігментних плям різного генезу. По мірі розвитку бізнесу і розширення спектру послуг модульна система дозволяє нарощувати платформу, доповнюючи початкові базові програми.

Модулі платформи М22 від Lumenis

IPL модуль

Вершина можливостей IPL-терапії в дерматокосметології. Технологія застосовується дерматологами більше 20 років, і вже довела свою безпеку і ефективність. Апарат вигідно відрізняється від конкуруючих розробок результативністю, в тому числі в найважчих, запущених ситуаціях. Так, він зможе допомогти при проблемах з глибокими судинами і важко виліковними видами пігментації.

IPL модуль можна використовувати на шкірі з I по V фототип (до VI фототипу при епіляції). Лазерний модуль M22 працює в точній відповідності з принципом селективності. Це означає, що світлова хвиля впливає тільки на той об’єкт або речовину, яка його поглинає, не зачіпаючи навколишні тканини. В даному випадку вплив виявляється тільки на меланін пігментних плям і волосяних фолікул.

Модуль IPL платформи M22 відрізняється високою потужністю і флюенсом. Останній параметр визначає, скільки лазерної енергії передається на одиницю поверхні шкіри під час процедури: чим він більший, тим більше енергії буде доставлено до волосяної фолікули.

Призначення модуля IPL:

 • Видалення небажаної рослинності на будь-якій ділянці тіла.
 • Виведення татуювань.
 • Освітлення веснянок (ефеліди), гіперпігментації, дисхромії, інших доброякісних ушкоджень епідермісу.
 • Розгладжування дефектів шкірних покривів, типу рубців, постакне, стрий, бородавок.
 • Лікування вугрової хвороби легкого і середнього ступеня.
 • Лікування судинних уражень дерми: винних плям; розацеа; гемангіом; телеангіектазії; доброякісних утворень, що складаються з лімфатичних або кровоносних судин; вад розвитку венозної системи, які проявляються як порушення будови судинної сітки; пойкілодермії Сіватта.

Застосовується модуль косметологами для епіляції небажаної рослинності у клієнтів з будь-яким фототипом шкіри. Використовується для лікування судинних сіток і вугрової хвороби; позбавлення від пігментної дисхромії; проведення термоліфтингу і шліфування шкіри, корекції симптомів фотостаріння, хроностаріння.

Фракційний лазер ResurFX

M22 від Lumenis, фото 5

Апарат видає роздроблений лазерний промінь, довжиною +1565 нм. У модулі реалізована технологія хаотичного сканування CoolScan з контактним охолодженням. При роботі з апаратом майстру доступні більше 600 варіантів сканування, результатом якого стає визначення зон на шкірі, які потребують лікування.

Промені фракційного лазера потрапляють в дерму на глибину 1 мм, щоб почати роботу по омолодженню. В результаті фотовпливу глибокі зморшки розгладжуються, рубці вирівнюються, постакне зникає. При цьому зберігається цілісність верхнього шару шкіри, не страждають її захисні функції

Завдання, які вирішує модуль ResurFX:

 • Розгладжування зморшок.
 • Вирівнювання текстури шкіри.
 • Лікування рубців будь-якого походження: хірургічних, постакне, стрий.
 • Звуження пор.
 • Терапія при алопеції.
 • Відбілювання шкіри.
 • Відновлення росту волосся.
 • Лікування доброякісних пігментацій шкіри.

Лазер ResurFX використовують на обличчі і тілі, при будь-якому кольорі шкіри.

 

Лазер Q-Switch Nd:YAG

LightSheer DESIRE, фото 2

Довжина світлової хвилі апарату — 1064 нм. Цього показника цілком достатньо, щоб косметолог міг виправити «помилки молодості» — видалити невдалі татуювання, позбавити клієнта від деяких видів пігментації — сонячного лентиго, кавових плям, темно-синього невуса Ота, доброякісної пігментації шкіри. Модуль також прекрасно справляється з видаленням татуажу чорного, синього, червоного, коричневого кольорів.

Лазер Nd: YAG відрізняється надпотужним наносекундним імпульсом і запатентованою технологією TopHa. Остання відповідає за рівномірний розподіл променя по всій зоні впливу, що забезпечує безпеку клієнта. А зручність роботи гарантує набір наконечників, насадок, що дозволяє косметологу точно налаштувати інструмент для роботи з плямами різного розміру.

Сертифікат

LightSheer DESIRE, сертифікат

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE