RU phone-xs
(067) 612-00-33
Запоріжжя
Чернівці

08:00 - 21:00

Вартість лазерної епіляції ареол і сосків в Запоріжжі

Час Ціна
Ареоли молочних залоз Запис 15 хв. 300 грн

 

 

Про послугу

Про це не прийнято говорити, але в самий інтимний момент сотні жінок думають тільки про те, що на їх грудях, навколо ареоли соска, може бути волосся. Результат – сором і зниження якості сексуального життя для обох партнерів.

Усіх дівчат, які зіткнулися з такою проблемою, запрошує центр Delete. Лазерна епіляція ареол раз і назавжди позбавить вас від небажаного волосся і подарує впевненість в собі.

Переваги і безпека процедури

Самостійно позбутися від волосся на грудях практично неможливо. Гоління тут важко виконати. А висмикувати волоски пінцетом або епілятором дуже боляче. До того ж, шкіра на сосках занадто ніжна, і такі процедури неминуче призведуть до запалення і вростання волосся

Єдиний ефективний, але при цьому щадний спосіб позбутися від небажаної рослинності — лазерна епіляція ареоли. Вплив апарату наші клієнтки відчувають як легке поколювання. Але якщо больовий поріг сильно знижений, можливе додаткове знеболення зони. Воно виконується аптечними препаратами клієнткою самостійно перед виїздом в центр або нашим фахівцем, але про це майстра потрібно попередити заздалегідь.

Часто наші клієнтки запитують, чи не надасть лазер негативного впливу на молочну залозу. Ні, довжина променя достатня лише для проникнення у верхні шари епідермісу, але недостатня для проникнення під шкіру і глибше. Тому лазерна епіляція абсолютно безпечна для внутрішніх органів і лімфовузлів.

Апарат Lumenis Light Sheer DESIRE, на якому ми працюємо, впливає тільки на корінь активної волосини. При цьому шкіра навколо залишається незайманою. Тому ви можете не боятися опіків.

Протипоказання до проведення лазерної епіляції

Лікарі-косметологи Delete з усією відповідальністю ставляться до здоров’я своїх клієнтів. Такий же відкритості ми чекаємо і від наших відвідувачів.

Медичні протипоказання до видалення волосся лазером існують, тому завжди чесно попереджайте фахівця про наявні захворювання. Так, видаляти волосся лазером категорично не можна при:

ВІДНОСНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • ЗАГАР
 • ГОСТРІ ТА ХРОНІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ ЕПІДЕРМІСУ
 • РОДИМКИ В МІСЦЯХ ВПЛИВУ ЛАЗЕРНОГО ПРОМЕНЯ
 • ГРИП, ЗАСТУДА ТА ІНШІ ГОСТРІ ІНФЕКЦІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ
 • ВАРИКОЗ НА БУДЬ ЯКІЙ СТАДІЇ
 • ОПІКИ БУДЬ ЯКОГО СТУПЕНЯ
 • СХИЛЬНІСТЬ ДО УТВОРЕННЯ РУБЦІВ ТА ШРАМІВ
 • ПОДРЯПИНИ ТА СИНЦІ

АБСОЛЮТНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • ЛАКТАЦІЯ ТА ПЕРІОД ВАГІТНОСТІ
 • КАРДІОСТИМУЛЯТОР
 • АЛЕРГІЯ НА СОНЦЕ
 • ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ БУДЬ ЯКОЇ СТАДІЇ
 • ОНКОЛОГІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ
 • ГЕРПІС У ГОСТРИХ ФОРМАХ
 • ІНДИВІДУАЛЬНА НЕПЕРЕНОСИМІСТЬ

Підготовка до процедури

Лазерна епіляція ареоли вимагає підготовки. Навіть якщо ви любите засмагати топлес, варто відмовитися від цієї звички як мінімум за два тижні до початку сеансів.

За кілька днів до процедури виключити гарячі ванни і відвідування сауни. Будь-яке розпарювання шкіри може негативно позначитися на результаті.

Якщо ви приймаєте будь-які гормональні препарати, антибіотики, фолієву кислоту, вітаміни А і Е, припиніть прийом на весь період проходження курсу або відкладіть відвідування центру до завершення лікування.

Напередодні сеансу волосинки потрібно збрити. Так, це не зовсім зручно, але все ж варто намагатися зробити це максимально акуратно.

Особливості лазерної епіляції ареол

Сеанс лазерної епіляції волосся на сосках проходить дуже швидко. Робота апарату займає всього 5-10 хвилин. Набагато більше часу піде на попередню підготовку обладнання і наступні рекомендації по догляду за шкірою навколо соска.

Догляд за шкірою після епіляції ареол

Лазерна епіляція ареоли не залишить видимих пошкоджень на шкірі, але всередині епідермісу запускається складний процес: волосяні фолікули, зруйновані лазером, відмирають. Це може викликати незначну набряклість і почервоніння в зоні впливу.

Щоб заспокоїти шкіру, в перші кілька днів треба обробляти соски пантенолом. А щоб уникнути псування білизни, купуйте в аптеці спеціальні прокладки для годуючих матерів.

Зверніть увагу: під час всього курсу лазерної епіляції не можна висмикувати волосся, їх можна тільки збривати.

Рекомендований графік процедур

Графік сеансів епіляція ареол установить лікар. Мінімальний розрив між процедурами — 6 тижнів. Це пов’язано з тим, що велика частина фолікулів в нашому епідермісі «спить». Але як тільки лазер руйнує активні фолікули, організм змушує прокинутися сплячі, і відбувається це якраз через 6 тижнів.

Сеанси лазера проводять до тих пір, поки всі волоски не будуть видалені. Звичайно потрібно від 4 до 8 процедур. Про це ви можете прочитати у відгуках наших клієнтів.

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE