RU phone-xs
(067) 612-00-33
Запоріжжя
Чернівці

08:00 - 21:00

Вартість лазерної епіляції зони бікіні у чоловіків в Запоріжжі в центрі Delete

Час Ціна
ЛобокЗапис 30 хв. 800 грн
Бікіні глибокеЗапис 45 хв. 1200 грн

 

 

Your alt text

Про послугу

Метод заснований на впливі на меланін — темний пігмент фолікул — світлових імпульсів, що генеруються рукояткою професійного апарату. В результаті нагрівання, викликаного перетворенням енергії світла в тепло, цибулина руйнується, стінки кровоносних судин, що живлять волосяні стрижні, коагулюються. Відмерлі волоски на протязі 2-3 тижнів випадають, їх зростання не відновлюється.

У центрі апаратної косметології Delete для проведення маніпуляцій використовується професійне обладнання Lumenis Light Sheer ET і Desire. Діодні лазери справляються навіть з тонкими волосками у важкодоступних місцях. Обов’язкова умова — темний колір волосся.

Переваги лазерної епіляції бікіні у чоловіків

Видалення рослинності лазером — гідна альтернатива звичним для багатьох представників сильної статі методам: гоління, використання пінцета, шугарінг, ваксинг (застосування розплавленого воску). Методика має цілий ряд незаперечних переваг:

 • Мінімальні витрати часу. Один сеанс триває не більше півгодини. Курс складається з 6-12 процедур, які спочатку виконуються раз в 8 тижнів. Надалі перерви можуть стати більше — в кінці курсу наші клієнти відвідують фахівця один раз в 2-3 місяці. Для підтримки результату відвідувати косметолога потрібно лише 1-2 рази на рік.
 • Висока ефективність. Після першого візиту в салон можна безповоротно позбутися 30% небажаного волосяного покриву, після проходження курсу — від 90% і більше.
 • Безпека. Наші апарати видають хвилю строго певної довжини, якої цілком достатньо для руйнування фолікула, але мало, щоб вплинути на роботу внутрішніх органів, лімфатичної системи. Цілісність епідермісу при впливі лазера також не порушується.
 • Доступна ціна. Так, вартість однієї процедури вище, ніж сеанс ваксинга або шугаринга. Але якщо задуматися — необхідність в постійній покупці для гоління, щомісячна салонна воскова або цукрова епіляція в результаті обходяться набагато дорожче.

Ділянки впливу

Епіляція в області бікіні може бути:

 • глибокою, що має на увазі повне видалення рослинності;
 • класичною — по лінії нижньої білизни;
 • середньою, що включає лазерну епіляцію паху, а також лобка або мошонки на вибір.

Можливо видалення волосся на окремих невеликих ділянках.

Показання та протипоказання

Головна мета позбавлення від волосяного покриву в інтимних місцях – дотримання гігієни, адже волосся вбирають краплі сечі і поту. Завдяки гладкій шкірі, ви уникнете появі неприємного запаху, а також дискомфорту від тертя волосся об тканину нижньої білизни.

ВІДНОСНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • РАНИ, ПОРІЗИ;
 • ГОСТРІ ІНФЕКЦІЇ (В ТОМУ ЧИСЛІ ЗАСТУДА);
 • ЗАПАЛЕННЯ НА ШКІРІ;
 • МНОЖИННІ НЕВУСИ, РОДИМКИ НА ДІЛЯНЦІ ВПЛИВУ.

АБСОЛЮТНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • ОНКОЛОГІЯ;
 • ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ;
 • ГЕРПЕС;
 • НАЯВНІСТЬ КАРДІОСТИМУЛЯТОРА
 • ФОТОЧУТЛИВІСТЬ.

Підготовка до процедури

За 3-4 тижні до походу до майстра потрібно відмовитися від будь-яких методів видалення волосся, крім гоління. Два тижні перед сеансом не можна засмагати (мається на увазі  зона епіляції). А перед відвідуванням фахівця потрібно поголити зону обробки.

Як роблять лазерну епіляцію бікіні чоловікам

У нашому центрі маніпуляцію виконують лікарі з вищою медичною освітою, які враховують у своїй роботі знання в області анатомії, неухильно дотримуються протоколу процедури.

Починає сеанс фахівець з огляду зони і підбору налаштувань. Потім лікар знезаражує шкіру і маніпулу апарату, наносить на визначену ділянку контактний гель. Після обробки поверхні тіла залишки гелю знімаються. Шкіру заспокоюють пантенолом, яким клієнту потрібно буде користуватися самостійно ще протягом декількох днів.

Болючість чоловічий лазерної епіляції бікіні

Больовий поріг у чоловіків нижчий, ніж у жінок. Тому відсутність дискомфорту під час виконання маніпуляції — один з вагомих чинників у виборі методу позбавлення від рослинності в інтимній зоні.

За відгуками клієнтів, які вже зважилися на лазерну епіляцію в центрі Delete в Запоріжжі, при обробці зони бікіні чоловіки відчувають невелике печіння, поколювання. У той же час видалення волосків цукрової пастою, воском дуже болісно.

Лазерна епіляція, фото 3
 

Рекомендації після лазерної епіляції зони бікіні у чоловіків

Протягом тижня слід утриматися від відвідування лазні, басейну, тренувань у спортзалі. Два тижні під забороною засмага. Протягом курсу волосся можна тільки голити. І дуже важливо — не висмикувати оброблені волоски після процедури, прискорюючи процес. Вони випадуть самі.

Результат від процедур

При дотриманні всіх рекомендацій фахівця чоловіча лазерна епіляція зони бікіні дуже швидко змусить вас забути про подразнення, врослих волосках, непривабливою щетиною. Ми впевнені в результатах нашої роботи. Тому щедро ділимося  фотовідгуками на сторінках сайту.

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE