RU phone-xs
(067) 612-00-33
Запоріжжя
Чернівці

08:00 - 21:00

Вартість лазерної епіляції стоп і пальців ніг в Запоріжжі

Час Ціна
Стопи + пальціЗапис 15 хв. 300 грн

 

 

Про послугу

Лазерна епіляція стоп і пальців ніг — послуга, більш затребувана серед представників сильної статі. У жінок волосся на пальцях і тильній стороні стоп можуть рости через генетичні схильності або гормонального збою.

Центр лазерної епіляції Delete позбавить вас від сорому і зайвого волосся на ногах. Телефонуйте, ми знайдемо для вас найзручніший час попередньої консультації.

Переваги процедури

Процедура епіляції практично безболісна. У нашому центрі лікарі-косметологи працюють на інноваційному апараті Lumenis Light Sheer DESIRE. Він оснащений кристалом, охолоджуючим шкіру під час обробки. Для людей з підвищеною чутливістю до болю ми пропонуємо знеболюючі гель або спрей.

Головна ж перевага лазерної епіляції стоп і пальців ніг як для чоловіків, так і для жінок — ефективність. Лазерний промінь легко розпізнає найтонші волоски, і точково впливає на фолікулу. Пройшовши повний курс процедур, ви позбудетеся від волосся назавжди. Залишиться лише 1-2 рази на рік приходити в центр на підтримуючі сеанси.

Протипоказання до проведення лазерної епіляції

Лікарі-косметологи Delete з усією відповідальністю ставляться до здоров’я своїх клієнтів. Такий же відкритості ми чекаємо і від наших відвідувачів.

Медичні протипоказання до видалення волосся лазером існують, тому завжди чесно попереджайте фахівця про наявні захворювання. Так, видаляти волосся лазером категорично не можна при:

ВІДНОСНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • ЗАГАР
 • ГОСТРІ ТА ХРОНІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ ЕПІДЕРМІСУ
 • РОДИМКИ В МІСЦЯХ ВПЛИВУ ЛАЗЕРНОГО ПРОМЕНЯ
 • ГРИП, ЗАСТУДА ТА ІНШІ ГОСТРІ ІНФЕКЦІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ
 • ВАРИКОЗ НА БУДЬ ЯКІЙ СТАДІЇ
 • ОПІКИ БУДЬ ЯКОГО СТУПЕНЯ
 • СХИЛЬНІСТЬ ДО УТВОРЕННЯ РУБЦІВ ТА ШРАМІВ
 • ПОДРЯПИНИ ТА СИНЦІ

АБСОЛЮТНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • ЛАКТАЦІЯ ТА ПЕРІОД ВАГІТНОСТІ
 • КАРДІОСТИМУЛЯТОР
 • АЛЕРГІЯ НА СОНЦЕ
 • ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ БУДЬ ЯКОЇ СТАДІЇ
 • ОНКОЛОГІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ
 • ГЕРПІС У ГОСТРИХ ФОРМАХ
 • ІНДИВІДУАЛЬНА НЕПЕРЕНОСИМІСТЬ

Підготовка до процедури

За два тижні до початку курсу лазерної епіляції пальців ніг повністю виключити потрапляння на стопи ультрафіолетових променів: відмовтеся від відвідування солярію, пляжу, носіть закрите взуття. Якщо це неможливо, користуйтесь сонцезахисним кремом з SPF не менше 50.

Шкіру перед сеансом не можна розпарювати. Зате напередодні обробки лазером, слід гладенько голити пальці і стопи.

Лазерна епіляція, фото 3
 

Догляд за шкірою після епіляції на стопах

Після сеансу лазерної епіляції пальців ніг і стоп, шкіра потребує підвищеної уваги. Причому для чоловіків доглядати за шкірою на стопах в цей період так само важливо, як і для жінок. Це пов’язано з тим, що у внутрішніх шарах епідермісу відбуваються складні процеси — відмирання цибулин, живлячих судин, а потім регенерація тканин. Зовні шкіра виглядає злегка набрякло і почервоніло. Щоб допомогти їй відновитися, потрібно обробляти ділянки впливу лазера пантенолом.

Рекомендований графік процедур

Щоб позбутися волосся в цій ділянці, знадобиться від чотирьох до восьми сеансів. Такий термін обумовлений тим, що в активному зростанні в кожен момент часу знаходиться не більше 15-20% волосся.

Коли лазерний промінь «вбиває» активний фолікул, «сплячий» прокидається. Але цей процес вимагає часу, тому між сеансами зазвичай проходить не менше шести тижнів на самому початку курсу, і не менше десяти тижнів — в кінці.

Після завершення курсу епіляції приблизно раз на рік вам потрібно буде приходити в центр для виконання профілактичної процедури. Наша шкіра має потужний ресурс регенерації, тому цілком можливо, що через рік на обробленій ділянці виросте самотня волосина.

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE