RU phone-xs
(067) 612-00-33
Запоріжжя
Чернівці

08:00 - 21:00
Час Ціна
Верхня губа
ПідборіддяЗапис
20 хв. 450 грн
Глибоке бікіні
ПахвиЗапис
45 хв. 950 грн
Глибоке бікіні
Біла лінія живота
ПахвиЗапис
45 хв. 1200 грн
Глибоке бікіні
Гомілки
КолінаЗапис
75 хв. 1450 грн
Глибоке бікіні
Пахви
Гомілки
КолінаЗапис
90 хв. 1750 грн
Час Ціна
Все обличчяЗапис 30 хв. 700 грн
Верхня губаЗапис 15 хв. 300 грн
ПідборіддяЗапис 15 хв. 300 грн
Міжбрів'яЗапис 15 хв. 300 грн
ЧолоЗапис 15 хв. 300 грн
ЩокиЗапис 15 хв. 300 грн
БакенбардиЗапис 15 хв. 300 грн
Шия повністюЗапис 20 хв. 700 грн
Шия частковоЗапис 15 хв. 400 грн
Час Ціна
Руки повністюЗапис 30 хв. 900 грн
ПередпліччяЗапис 30 хв. 700 грн
КистіЗапис 15 хв. 300 грн
ПахвиЗапис 15 хв. 400 грн
Час Ціна
Біла лінія животаЗапис 15 хв. 300 грн
ГрудиЗапис 30 хв. 500 грн
ЖивітЗапис 30 хв. 500 грн
ДекольтеЗапис 30 хв. 300 грн
ПоперекЗапис 15 хв. 500 грн
Ареоли молочних залізЗапис 15 хв. 300 грн
СпинаЗапис 45 хв. 900 грн
Час Ціна
НогиЗапис 120 хв. 2000 грн
ГомілкиЗапис 60 хв. 900 грн
Гомілки + КолінаЗапис 60 хв. 1000 грн
СтегнаЗапис 60 хв. 1100 грн
Стегна частковоЗапис 30 хв. 700 грн
Стопи + ПальціЗапис 15 хв. 300 грн
Час Ціна
Класичне бікініЗапис 30 хв. 600 грн
Неглибоке бікініЗапис 30 хв. 700 грн
Глибоке бікініЗапис 30 хв. 800 грн
СідниціЗапис 20 хв. 800 грн
Час Ціна
Шия частковоЗапис 20 хв. 450 грн
Шия повністюЗапис 30 хв. 800 грн
ЩокиЗапис 20 хв. 400 грн
МіжбровкаЗапис 15 хв. 400 грн
ПахвиЗапис 20 хв. 500 грн
ЛобокЗапис 30 хв. 800 грн
Бікіні глибокеЗапис 45 хв. 1200 грн
СідниціЗапис 60 хв. 1000 грн
Спина повністюЗапис 90 хв. 2500 грн
Спина частковоЗапис 60 хв. 1500 грн
ГрудиЗапис 30 хв. 1000 грн
ЖивітЗапис 30 хв. 1500 грн
Стопи + пальци нігЗапис 15 хв. 500 грн
НогиЗапис 180 хв. 3000 грн
ПахвиЗапис 30 хв. 200 грн
БікініЗапис 30 хв. 300 грн

 

 

Your alt text

Про послугу

Ми знаємо, як складно домогтися ідеальної гладкості шкіри, використовуючи звичні методи. Розуміємо, як стомлює вас щоденне гоління, регулярні сеанси воскової депіляції і шугарингу. А тому пропонуємо єдине вірне рішення – лазерну епіляцію.

Метод гідно вже оцінили жінки і чоловіки по всій планеті. І, як показує досвід, одного разу спробувавши лазерну епіляцію, ви більше ніколи не повернетеся до альтернативних методів видалення волосся.

Протипоказання до проведення лазерної епіляції

Лікарі-косметологи Delete центру з усією відповідальністю ставляться до здоров’я своїх клієнтів. Такої ж відкритості ми чекаємо і від наших відвідувачів.

Медичні протипоказання до видалення волосся лазером існують, тому необхідно завжди чесно попереджати фахівця про наявні захворювання. Так, видаляти волосся лазером категорично не можна при:

 

ВІДНОСНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • ЗАГАР
 • ГОСТРІ ТА ХРОНІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ ЕПІДЕРМІСУ
 • РОДИМКИ В МІСЦЯХ ВПЛИВУ ЛАЗЕРНОГО ПРОМЕНЯ
 • ГРИП, ЗАСТУДА І ІНШІ ГОСТРІ ІНФЕКЦІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ
 • ВАРИКОЗ НА БУДЬ СТАДІЇ
 • ОПІКИ БУДЬ-ЯКОГО СТУПЕНЯ
 • СХИЛЬНІСТЬ ДО ВИНИКНЕННЯ РУБЦІВ ТА ШРАМІВ
 • ПОДРЯПИНИ, САДНА, СИНЦІ

АБСОЛЮТНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • ЛАКТАЦІЯ ТА ПЕРІОД ВАГІДНОСТІ
 • КАРДІОСТИМУЛЯТОР
 • АЛЕРГІЯ НА СОНЦЕ
 • ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ НА БУДЬ-ЯКІЙ СТАДІЇ
 • ОНКОЛОГІЧНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ
 • ГЕРПЕС В ГОСТРИХ ФОРМАХ
 • ІНДИВІДУАЛЬНА НЕПЕРЕНОСИМІСТЬ

Переваги центру епіляції Delete

Видалення волосся лазером – проста, ефективна методика. Але результат курсу процедур багато в чому визначається професіоналізмом косметологів, оснащеністю кабінетів, загальною політикою салону.

Лазерна епіляція в центрах Delete в Запоріжжі – це:

 • Фахівці з вищою медичною освітою. У нашому центрі працює декілька лікарів-косметологів, кожен з яких пройшов не тільки спеціалізоване навчання для роботи з лазерним устаткуванням, але і здобув вищу медичну освіту.
 • Інноваційне обладнання. Ми працюємо на лазері останнього покоління – Light Sheer DESIRE від Lumenis. Він ефективно видаляє волосся, i дуже дбайливо ставиться до шкіри.
 • Чесність по відношенню до клієнтів. Кожен наш фахівець цінує свою репутацію і не стане заради одноразової вигоди братися за клієнта, свідомо знаючи, що результату від процедури не буде. Ми чесно і відповідально ставимося до здоров’я кожного, хто нам довірився.
 • Очевидні результати. Ми відкрито ділимося складнощами в роботі і щоденними перемогами на своїх сторінках в соціальних мережах, щоб ви могли наочно побачити, чого очікувати після першої процедури, проходження повного курсу та через кілька років після лазерної епіляції.
 • Повна конфіденційність. Ми працюємо і для жінок, і для чоловіків. І прекрасно розуміємо, що більшість наших клієнтів не готові відкрито зізнаватися в тому, що вдаються до подібних послуг. Ви можете бути абсолютно спокійні: Delete виключає будь-яку можливість розголошення інформації про своїх клієнтів.

Видалення волосся лазером: ефективність і безпека

Лазерна епіляція для Запоріжжя – не новина. Десятки салонів пропонують провести процедуру на апаратах різних виробників, з різним принципом дії.

Delete піклується про своїх клієнтів. Тому ми використовуємо в роботі тільки високоякісне обладнання та витратні матеріали. І можемо сміливо стверджувати: процедура лазерного видалення волосся не більше небезпечна, ніж воскова депіляція або шугарінг. А в деяких сенсах навіть більш щадна для шкіри:

 • лазерний промінь не травмує фолікул, через що волоски можуть вростати в шкіру;
 • лазер впливає вибiрково, «спалюючи» волосяну цибулину зсередини, не пошкоджуючи навколишні тканини;
 • проникає промінь на глибину всього 1-4 мм, тому жодним чином не може пошкодити внутрішні органи та лімфовузли.

Принцип роботи лазера простий: промінь «вміє» розпізнавати меланін – природний пігмент темного кольору, що міститься в цибулині волосини. Коли фахівець направляє апарат на певну ділянку шкіри, промінь розпізнає меланін в фолікулі, і починає нагрівати його. У свою чергу, меланін, нагріваючись, руйнує цибулину зсередини. Доречі, саме через це епіляція на сивому волоссi неможлива – в них просто відсутній пігмент.

Лазерний промінь не тільки руйнує цибулину, а й коагулює підживлюючу судину. Тому ефективність лазерної епіляції досягає 99%. Але щоб отримати такий результат, важливо пройти повний курс процедур, тривалість якого визначає фахівець індивідуально для кожного клієнта. В одному випадку може знадобитися 4 сеанси, в іншому – 10.

Лазерна епіляція, фото 2

Обладнання для епіляції

Центр лазерної косметології Delete обирає краще: ми працюємо лазером останнього покоління Light Sheer DESIRE від Lumenis. Це діодний лазер з вакуумною насадкою, потужністю 808 нм. Такі характеристики дозволяють швидко обробити будь-які ділянки тіла.

Лазер оснащений кристалом, який охолоджує шкіру під час процедури. Тому наші клієнти описують свої відчуття не як біль, а як легке пощипування, іноді поколювання, а на деяких ділянках – як лоскіт.

Апарат для лазерної епіляції Lumenis дозволяє нашим лікарям-косметологам в Запоріжжі працювати з найтоншими волосками і впевнено гарантувати клієнтам повне позбавлення від небажаного волосся.

Підготовка до процедури

Всіх нових клієнтів в Запоріжжі перед лазерною епіляцією ми запрошуємо на безкоштовну попередню консультацію. В її процесі фахівець допоможе виключити можливі протипоказання, проведе огляд епідермісу, визначить фототип.

Також лікар зробить пробний імпульс, щоб ви змогли відчути на собі вплив лазера, зрозуміти, наскільки відчутною буде для вас процедура. Пробний імпульс необхідний і при спірних моментах: наприклад, подивитися, як світле і пушкове волосся реагуватимуть на вплив.

Подальша підготовка залежить від клієнта.

 • За 2 тижні до сеансу потрібно припинити видаляти волосся будь-яким методом, окрім гоління.
 • За 2 тижні до процедури варто припинити прийом антибіотиків, вітамінів А, Е. Напередодні лазерної епіляції в Запоріжжі зону впливу потрібно голити.

Сама процедура починається з огляду зони епіляції, налаштування апарату. Потім лікар і клієнт надягають захисні окуляри. Зона впливу дезінфікується, на неї наноситься контактний гель. Завдання останнього – стати провідником для лазерного променя і полегшити ковзання маніпули. Тривалість сеансу залежить від оброблюваної зони і становить 15-60 хвилин.

Лазерна епіляція в центрі Delete проходить в затишних, відмінно обладнаних кабінетах в умовах повної стерильності. Ми використовуємо одноразові витратні матеріали, а всі деталі апарату, що вступають в контакт з шкірою клієнта, ретельно дезінфікуємо.

Лазерна епіляція, фото 3
 

Догляд за шкірою після епіляції

Після проведення лазерної епіляції наші фахівці дадуть докладні рекомендації по догляду за шкірою. Коротко їх можна сформулювати так: зволоження, допомога в регенерації, відмова від скрабів і спиртовмісних косметичних засобів.

Важливо: протягом усього курсу використовувати альтернативні методи видалення волосся, крім гоління, заборонено!

Вартість лазерної епіляції в Запоріжжі в центрі Delete

Центр лазерної епіляції Delete радує клієнтів в Запоріжжі високою якістю послуг, при цьому ми утримуємо доступні ціни. Актуальний прайс-лист ви завжди знайдете на нашому сайті та сторінках в соціальних мережах. У прайсі детально прописана вартість всіх зон окремо і в комбінації.

Записуйтеся на безкоштовну консультацію та стежте за новинами. Ми із задоволенням даруємо знижки новим і постійним клієнтам.

 

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE