RU phone-xs
(067) 612-00-33
Запоріжжя
Чернівці

08:00 - 21:00

Вартість лазерної епіляції гомілок в Запоріжжі

Час Ціна
Гомілки Запис 60 хв. 900 грн
Гомілки+Коліна Запис 60 хв. 1000 грн

 

 

Your alt text

Про послугу

Ми починаємо боротьбу з ними ще в юності, і з роками вже автоматично видаляємо їх будь-якими доступними способами. Але погодьтеся, це стомлює. Постійне гоління дає результат на один-два дні. Шугарінг і воскова депіляція вирішують проблему на кілька тижнів, але після волоски все одно відростають, при цьому вростаючі, викликають подразнення і запалення.

Мрія кожної жінки — гладенькі ніжки, ідеальна оксамитова шкіра. І центр Delete допомагає своїм клієнтам досягти цієї мети за допомогою найсучаснішого і ефективного методу — лазерної епіляції гомілки.

Переваги процедури

У розпорядженні наших лікарів-косметологів — апарат останнього покоління Light Sheer DESIRE від Lumenis. Його промінь проникає вглиб шкіри на глибину, не більше 4 мм, розпізнає активний фолікул і випалює його. При цьому лазер не впливає на навколишні тканини, і шкіра після процедури виглядає лише злегка почервонілою.

Порівнювати відчуття під час воскової депіляції, шугаринга з впливом лазера некоректно. Якщо в першому випадку процедура нагадує тортури, в нашому кабінеті ви відчуєте лише невелике печіння або легке поколювання.

Але головне — лазерна епіляція гомілок видалить волосся назавжди. І на сьогоднішній день це єдиний спосіб, здатний дати такий результат.

Протипоказання до проведення лазерної епіляції

Лікарі-косметологи Delete з усією відповідальністю ставляться до здоров’я своїх клієнтів. Такий же відкритості ми чекаємо і від наших відвідувачів.

Медичні протипоказання до видалення волосся лазером існують, тому завжди чесно попереджайте фахівця про наявні захворювання. Так, видаляти волосся лазером категорично не можна при:

ВІДНОСНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • ЗАГАР
 • ГОСТРІ ТА ХРОНІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ ЕПІДЕРМІСУ
 • РОДИМКИ В МІСЦЯХ ВПЛИВУ ЛАЗЕРНОГО ПРОМЕНЯ
 • ГРИП, ЗАСТУДА ТА ІНШІ ГОСТРІ ІНФЕКЦІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ
 • ВАРИКОЗ НА БУДЬ ЯКІЙ СТАДІЇ
 • ОПІКИ БУДЬ ЯКОГО СТУПЕНЯ
 • СХИЛЬНІСТЬ ДО УТВОРЕННЯ РУБЦІВ ТА ШРАМІВ
 • ПОДРЯПИНИ ТА СИНЦІ

АБСОЛЮТНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • ЛАКТАЦІЯ ТА ПЕРІОД ВАГІТНОСТІ
 • КАРДІОСТИМУЛЯТОР
 • АЛЕРГІЯ НА СОНЦЕ
 • ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ БУДЬ ЯКОЇ СТАДІЇ
 • ОНКОЛОГІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ
 • ГЕРПІС У ГОСТРИХ ФОРМАХ
 • ІНДИВІДУАЛЬНА НЕПЕРЕНОСИМІСТЬ

Підготовка до процедури

Підготовка до лазерної епіляції гомілки включає в себе первинну консультацію лікаря-косметолога і виконання нескладних правил. Так, за два тижні до першого сеансу не можна засмагати, робити воскову депіляцію і шугарінг. За кілька днів до процедури слід відмовитися від гарячих ванн і сауни.

Перед сеансом шкіра повинна бути поголена, щоб лазер впливав безпосередньо на фолікулу.

Лазерна епіляція, фото 3
 

Догляд за шкірою після епіляції гомілки

Після лазерної епіляції гомілок організм включить механізм регенерації пошкоджених тканин. І в цей час епідермісу, як ніколи, буде необхідно зволоження і допомога в загоєнні пошкоджених тканин. Тому ми рекомендуємо кілька разів на день наносити на оброблені ділянки пантенол.

Протягом 2 тижнів не можна засмагати, відвідувати солярій. А перед виходом на вулицю в теплу пору року не забувайте наносити на ноги сонцезахисний крем з SPF не нижче 50.

Рекомендований графік процедур

Повний курс епіляції гомілки становить зазвичай від чотирьох до восьми сеансів. Між ними необхідна перерва в кілька тижнів, так як процес пробудження «сплячих» волосків займає час, і з кожним разом фолікулі потрібно все більше і більше часу і сил на те, щоб «прокинутися».

Стандартний інтервал між першими сеансами становить 6 тижнів, в подальшому перерва може збільшуватися.

Потрібну кількість сеансів визначить наш фахівець. Вона залежить від індивідуального характеру росту волосся і реакції організму на вплив лазером.

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE