RU phone-xs
(067) 612-00-33
Запоріжжя
Чернівці

08:00 - 21:00

Вартість фотолікування купероза в Запоріжжі

Час Ціна
КонсультаціяЗапис 15 хв. безкоштовно
Обличчя Запис 60 хв. 2800 грн
Ніс + Щоки + ПідборіддяЗапис 45 хв. 2500 грн
Крила носаЗапис 30 хв. 800 грн
Судинна зірочкаЗапис 15 хв. 600 грн
ЩокиЗапис 35 хв. 2000 грн

 

 

Про послугу

На щастя, сучасна косметологія має у своєму розпорядженні дієвим інструментом вирішення проблеми. Видалити судинні зірочки раз і назавжди можна за допомогою лазера. Пройти фотолікування купероза в Запоріжжі запрошує центр лазерної косметології Delete. Всього за кілька сеансів ми позбавимо вас від проблеми і повернемо шкірі рівний здоровий відтінок.

Переваги фототерапії при куперозі

У нашому центрі сеанси проводяться за допомогою апарату Lumenis M22 IPL. Він створює потужні цілеспрямовані імпульси, які проникають лише у верхні ділянки епідермісу. Завдяки цьому вплив виявляється виключно на ті зони, які потребують корекції. Глибокі шари дерми, лімфовузли променем не зачіпаються.

Переваги проведення фототерапії в центрі Delete:

 • Швидкий результат. Зміни ви побачите вже після першого візиту, а для вирішення проблеми потрібно не більше 3-5 відвідувань.
 • Дбайливий вплив. Ми проводимо лікування за допомогою найсучаснішого лазера, щоб ви могли бути абсолютно впевнені в безпеці процедури.
 • Низькі больові відчуття. Lumenis M22 IPL забезпечений потужною системою охолодження. Тому клієнти, які вже пройшли фотолікування купероза, вказують у відгуках, що відчували лише легке поколювання.
 • Професіоналізм фахівців. Фотолікуванням судинної сітки в Delete займаються дипломовані лікарі. Ми не просто ліквідуємо косметологічну проблему, а й проводимо грамотне лікування дерматологічного захворювання.

Протипоказання до проведення процедури

Щоб точно дізнатися, чи допоможе вам фототерапія від купероза, треба записатися на безкоштовну консультацію до нашого косметолога.

Абсолютні протипоказання:

 • Гепатит В, С.
 • Ішемічна хвороба серця.
 • Діабет в стадії декомпенсації.
 • Порушення процесу згортання крові.
 • Інфекційні захворювання в гострій стадії.
 • Онкологічне захворювання.
 • Схильність до утворення келоїдних рубців.
 • Виношування дитини, перші 3 місяці годування грудьми.

Ми не рекомендуємо проходити лікування купероза лазером клієнтам з інтенсивною засмагою. Вплив лазера руйнує структури меланіну. Тому ділянка тіла, яка зазнає впливу лазерних імпульсів, стане набагато світліша.

Підготовка до процедури фотолікування купероза в Запоріжжі

Підготовка до процедури зажадає від вас мінімальних зусиль. Так, за два тижні до сеансу відмовтеся від використання косметики, що містить спирт; виключіть прямий вплив на шкіру ультрафіолетових променів, відкладіть хімічні пілінги. За 2-3 дні до відвідування центру краще відмовитися від гарячої ванни, лазні, сауни, басейну.

Як проходить сеанс фотовидалення судин на обличчі

Усіх нових клієнтів Delete запрошує на безкоштовну консультацію. В процесі консультації лікар оцінює ступінь розвитку судинного захворювання, визначає  потрібну тривалість лікування.

Безпосередньо на самому  сеансі  фотолікування  клієнта  чекає:

 1. Очищення шкіри від забруднень, залишків косметики, обробка зони дезинфікуючим засобом.
 2. Нанесення охолоджуючого гелю, який спрощує проникнення лазерного променя вглиб шкіри.
 3. Обробка зони лазером зі спеціальною насадкою.
 4. Нанесення регенеруючого засобу.

Перед включенням апарату і клієнт, і майстер обов’язково одягають спеціальні окуляри, які захищають сітківку від випромінювання лазера. Тривалість і кількість сеансів фототерапії залежить від обсягу ділянки, ураженої куперозом.

Лазерна епіляція, фото 3
 

Рекомендації після процедури

Відразу після сеансу ви помітите легке почервоніння. Це природна реакція шкіри, яка не повинна викликати занепокоєння. Через 2-3 години почервоніння пройде без будь-якого втручання з вашого боку. Але допомогти шкірі відновитися варто.

Для цього у перші кілька днів уникайте косметики, що містить спирт і абразивні частинки, відкладіть відвідування лазні та басейну. Обов’язково бережіть шкіру від ультрафіолету: кожен раз перед виходом на вулицю треба використовувати сонцезахисний крем. Вибирайте засіб з рівнем захисту SPF 35 і вище.

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE